Yüzyüze Eğitim
Katılım Belgesi

Yönetici Sekreterliği Kursu

İş dünyasında bireylerin ve işletmelerin başarılı olabilmesi için, konusun da uzman personel istihdamına ihtiyaç günden güne artmaktadır.

543 Değerlendirme

İş dünyasında bireylerin ve işletmelerin başarılı olabilmesi için,konusunda uzman  personel istihdamına ihtiyaç günden güne artmaktadır. Firmalar personel tercihini, alanında “çok iyi” olan kişileri tercih etmektedir. Yönetici Asistanlığı mesleğide iş dünyasındaki gelişmeler doğrultusunda şekil değiştirerek, işletmelerin, uzmanlık gerektiren önemli bir departmanı haline gelmiştir.

Kursun Amacı

 • Yönetici Asistanının  Özellikleri
 • Yönetici Asistanının Problem Çözme Becerisi ve Stres Yönetimi
 • İletişim Çatışma Çözme Becerileri ile Sözsüz İletişim
 • Etkin Telefon Görüşmeleri
 • İmaj
 • Protokol ve Görgü Kuralları ile Zaman Yönetimi
 • Ofis Yönetimi ile Toplantı Düzenleme ve Yönetme Becerileri
 • Yazışma Becerileri
 • Rapor Yazma
 • Dosyalama

Kurs Katılım Koşulları

 • En az lise diploması,
 • MEB onaylı Yönetici Asistanlığı Sertifikası almak isteyen herkes,
 • Yönetici Asistanlığı ile ilgili kendini geliştirmek isteyenler.
 •  Yönetici Asistanı olarak çalışmak isteyenler
 • Yönetici Asistanı alanında kariyer yapma hedefi olanlar

Kursun Amacı

Yönetici Sekreteri; kendi başına ve belirli bir süre içerisinde, büro makinelerini kullanarak, büro yönetimi, ofis içi ve ofis dışı iletişimi sağlama, yöneticinin günlük işlerini organize etme, belge hazırlama, dosyalama işlemlerini yürütme, sunum yapma, toplantı ve seyahat organize etme bilgi ve becerisine sahip nitelikli personeldir.

Yönetici Sekreterlik ve Asistanlığı Programı mezunlarının iş alanlatı oldukça geniş olup, tüm özel sektör işletmelerinde ve kamu kurumlarında, üniversitelerde, hukuk bürolarında, vakıflarda, derneklerde istihdam ediebilirler.

Değişen ve gelişen dünyamızda piyasa koşullarında bir yöneticinin en önemli başarı koşulu yetkin ve donanımlı asistanlarla çalışmaktır. Bu nedenle yalnızca sekreterlik bilgisinin çok ötesinde yönetimin fonksiyonlarını bilen ve gerektiği zaman yöneticinin denetleme yetkisi dışında yer alan tüm süreçlerde de etkin rol alabilecek özelliklere sahip bir yönetici asistanı olması gereklidir.

 

Yönetici Sekreterliği Kursu

Eğitim hakkında ücretsiz bilgi almak için aşağıda bulunan formu doldur.

Hemen Başvur!

Diğer Eğitimler

Bahçıvanlık, bitkilerin yetiştirilmesi ve bakımının yapılması üzerine odaklanan bir meslektir. Bahçecilik eğitimi, bitkilerin bakımı, doğal çevrelerin.


Animasyon hazırlama eğitimi, öğrencilere farklı kariyer fırsatları da sunar. Animasyon sektörü, hızla büyüyen bir sektördür ve bu sektörde çalışmak.


Ayak refleksolojisi eğitimi, profesyonel bir uygulayıcı olarak çalışmak isteyenler veya kendileri veya aileleri için kullanmak isteyenler için idealdir


Tıbbi mümessillik, sağlık sektöründeki ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanması, satışı ve desteklenmesi işlevini yerine getiren bir meslektir.


Organik hayvancılık, hayvanların sağlığı ve refahıyla birlikte doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımını hedefleyen bir tarım uyg.


bebek masajı eğitimi, yeni doğan bebeklerin fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığına katkıda bulunur.


Arıcılık eğitimi, arıcılıkla ilgili birçok farklı kariyer seçeneği sunar. Arı kovanı sahibi olarak çalışabilir, bal üreticisi olarak çalışabilirsiniz.


Eczane yardımcılığı eğitimi, ilaçların düzenlenmesi, müşteri hizmetleri, ilaç stok yönetimi ve eczane işlemleri gibi konular.


Hasta ve yaşlı bakımı eğitimi, birçok farklı öğrenme yöntemi kullanabilir. Bazı eğitim programları, öğrencilere teorik bilgi verir.


Otel işletmeciliği eğitimi, birçok farklı öğrenme yöntemi kullanabilir. Bazı eğitim programları, öğrencilere teorik bilgi verir.


İlk yardım, beklenmedik bir sağlık durumunda hayat kurtarabilen önemli bir beceridir.İlk yardım eğitimi, riskleri ve önlemleri de kapsar.


Bu eğitimde, finansal tablo analizinin üç önemli boyutu olan finansal tabloların analize hazırlanması, mali analiz yöntemlerine uygun hesaplamaların yapılması ve elde edilen


Herhangi bir mezuniyet şartı ve ön koşulu olmayıp Türkiye ve Dünyanın her yerinden dileyen herkes bu eğitime başvuru yapabilir.


Bu programa katılan katılımcılar; kişisel antrenman programı hazırlama, performans koçluğu ve tüm spor dallarında kondisyonerlik


Sınav haftası bitiminde üniversite onaylı başarı sertifikanız hazırlanıp başvuru esnasında belirttiğiniz adrese gönderilir.


Herhangi bir mezuniyet şartı ve ön koşulu aranmayıp, Türkiye ve dünyanın her yerinden dileyen herkes bu eğitime başvuru yapabilir.


Dil ve Konuşma Bozuklukları tanıyabilme bilgisine, becerisine ve yetkinliğine sahip olabilmek.


Numeroloji, okültizme bağlı bir daldır. Sayıların ve harflerin anlamı olduğu konusunu irdeler. Bu yönteme göre, sayıların ve harflerin her birinin


Kuaförlük eğitimi kuaförün yapması gereken tüm işlemleri uygulamalı olarak görebilecekleri bir eğitim programından oluşmaktadır.


Yiyecek – İçecek sektöründe çalışan veya çalışmak isteyen kişilere yönelik hazırlandığı için öncelik işçi ve işverenlerin