Uzaktan Eğitim
Katılım Belgesi

TÜM ENERJİ SİSTEMLERİ İLE ENERJİSEL TERAPİ

Enerjisel terapi, farklı enerji sistemlerini kullanarak insanların zihinsel, duygusal ve fiziksel sağlıklarını iyileştirmeyi amaçlayan .

188 Değerlendirme

Enerjisel terapi, farklı enerji sistemlerini kullanarak insanların zihinsel, duygusal ve fiziksel sağlıklarını iyileştirmeyi amaçlayan bir terapi türüdür. Bu terapi, kişinin enerji alanını dengeleyerek stresi azaltabilir, zihinsel netliği artırabilir ve fiziksel rahatsızlıkların iyileşmesine yardımcı olabilir. Enerjisel terapi, birçok farklı enerji sistemiyle birlikte kullanılabilir. Bu sistemlerden bazıları:

  1. Reiki: Japon kökenli bir enerji sistemidir ve el dokunuşu veya ellerin yakınından geçirme yoluyla enerji aktarımı yapar. Reiki, enerji blokajlarını çözerek kişinin kendini daha iyi hissetmesine yardımcı olur.

  2. Şifa Taşı Terapisi: Kristaller, taşlar ve mineraller kullanarak enerji dengelemesi yapar. Taşların farklı renkleri ve enerji frekansları, farklı fiziksel ve duygusal rahatsızlıkların tedavisinde kullanılır.

  3. Akupunktur: Çin kökenli bir enerji sistemidir ve vücuttaki enerji akışını dengelemek için ince iğnelerin belirli noktalara yerleştirilmesini içerir. Akupunktur, ağrıları hafifletmek, stresi azaltmak ve enerji akışını artırmak için kullanılır.

  4. Tai Chi: Bir Çin egzersiz sistemidir ve yavaş, akıcı hareketleri kullanarak vücuttaki enerji akışını artırır. Tai Chi, stresi azaltmak, zihinsel netliği artırmak ve fiziksel sağlığı geliştirmek için kullanılır.

  5. Yoga: Hint kökenli bir enerji sistemi ve meditasyon şeklidir. Yoga, vücuttaki enerji akışını artırmak, stresi azaltmak ve fiziksel sağlığı iyileştirmek için kullanılır.

Enerjisel terapi, kişinin enerji alanını dengeleyerek stresi azaltır, zihinsel netliği artırır ve fiziksel rahatsızlıkların iyileşmesine yardımcı olabilir. Farklı enerji sistemleri, birbirleriyle kombinasyonlar halinde kullanılarak, tedavi edilecek rahatsızlığa en uygun olan yöntem seçilerek uygulanabilir. Enerjisel terapi, birçok farklı enerji sistemi kullanılarak kişinin enerji alanının dengelemesine ve sağlık durumunun iyileştirilmesine yardımcı olur.

TÜM ENERJİ SİSTEMLERİ İLE ENERJİSEL TERAPİ

Eğitim hakkında ücretsiz bilgi almak için aşağıda bulunan formu doldur.

Hemen Başvur!

Diğer Eğitimler

Çocuklarda resim analizi ve psikolojik resim testleri eğitimi, çocukların zihinsel sağlığına dair önemli bilgiler sunan bir eğitim türüdür.


Eğitim sırasında, koçlar bireysel hedeflere odaklanarak, katılımcıların belirli alanlarda gelişmelerini sağlamak için kişiselleştirilmiş bir yaklaşım kullanırlar.


Düzenli olarak egzersiz yapmak, enerjinizi artırmanıza, stresi azaltmanıza ve zihninizi dinginleştirmenize yardımcı olur,pozitif enerjiyi artırır.


Meridyen terapisi uygulayıcı & uzmanlık eğitimi, profesyonel bir uygulayıcı olmak isteyenler veya kendileri ve aileleri için kullanmak isteyenler.


Koku terapisi, bitki özleri ve uçucu yağlar gibi doğal kokular kullanarak fiziksel ve zihinsel sağlığı iyileştirmeyi amaçlayan bir terapi türüdür.


Qigong eğitimi insanlara sağlıklarını iyileştirmeleri, stresi azaltmaları ve enerji seviyelerini artırmaları için güçlü bir araç sunar.


Öğrenci koçluğu, öğrencilerin akademik başarılarını arttırmak ve kişisel gelişimlerini desteklemek amacıyla yapılan bir hizmettir.


Pozitif psikoloji, insanların yaşamlarındaki olumlu duyguları ve davranışları araştıran bir alan olarak tanımlanabilir.


EMDR terapisi, göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme terapisi olarak bilinir.


EMDR eğitimi, bu yöntemin nasıl uygulanacağı ve hangi durumlarda kullanılacağı hakkında detaylı bilgi verir.


Fito terapi, doğal ve bitkisel maddelerin kullanımı ile çeşitli sağlık problemlerinin tedavisine yardımcı olur.


İş güvenliği ve iş sağlığı eğitimi, tüm işyerlerinde gereklidir. Çalışanların sağlığı ve güvenliği için gerekli önlemleri almakla yükümlüdürler.


Doula eğitimi sertifika programı, doğum sonrası annelerin bakımı ve emzirme konusunda nasıl yardımcı olacakları konusunda bilgi sağlar.


Bebeklerde Emzirme Düzeni Süresi Doğru Emzirme Teknikleri Anneye ve Bebeğe Faydaları.


Eğitim, tamamen sunum yapma konusunda kendini geliştirmek isteyen katılımcılar için gerekli bilgi ve beceri kazandırmak.


Eğitimlere katılım için belirli bir gün ve saat sınırlaması yoktur. Dilediğiniz yer ve zamanda, internete bağlı olduğunuz tüm cihazlardan takip edebilirsiniz.


Davranışsal Finans eğitimi, yatırımcıların tüketicilerin klasik teorilerle belirlenemeyen davranışlarını incelemekte ve insan psikolojisinin etkilediği neden-sonuç ilişkisini


Bu eğitim, ISO 9001-2008 standardına uygun olarak kurulmuş sistemlerin denetimini gerçekleştirecek gerekli süreç ve esasları bilen iç tetkikçilerin yetiştirilmesini amaçlar.


Bu eğitimde kursiyerin  tüm sektörler için (6698 sayılı) Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uyum çalışmaları kapsamında bilinmesi gerekli


Eğitimi amacı;ı Psikoljik danışma alanının çatı yönetimi olan American Counseling Association (Amerika Psikolojik Danışma Derneği) başkanı