Uzaktan Eğitim
Katılım Belgesi

MERİDYEN TERAPİSİ UYGULAYICI & UZMANLIK EĞİTİMİ

Meridyen terapisi uygulayıcı & uzmanlık eğitimi, profesyonel bir uygulayıcı olmak isteyenler veya kendileri ve aileleri için kullanmak isteyenler.

88 Değerlendirme

Meridyen terapisi, yüzyıllardır kullanılan bir doğal tedavi yöntemidir. Bu terapi, vücuttaki enerji akışını dengelemek ve sağlığı iyileştirmek için kullanılır. Meridyen terapisi, vücudun belirli bölgelerindeki noktalara hafif bir basınç uygulanarak, vücuttaki enerji akışının tekrar dengeye gelmesini hedefler.

Meridyen terapisi uygulayıcı & uzmanlık eğitimi, meridyen terapisi tekniklerini öğrenmek ve uygulamak için gerekli bilgi ve becerileri sağlar. Meridyen terapisi, vücuttaki enerji meridyenleri üzerinde çalışır. Meridyenler, vücutta enerji akışının geçtiği kanallardır. Bu kanalların engellenmesi veya yavaşlaması, fiziksel ve duygusal sağlık sorunlarına neden olabilir.

Meridyen terapisi eğitimi, öğrencilere meridyenlerin anatomisini, enerji akışının nasıl düzenlendiğini ve vücudun farklı bölgelerindeki meridyen noktalarının nerede olduğunu öğretir. Bu eğitim ayrıca, enerji akışını dengelemek için farklı teknikleri ve uygulama yöntemlerini öğrenir.

Meridyen terapisi uygulayıcı & uzmanlık eğitimi, sağlık ve refah alanında çalışan kişiler, terapistler, masaj terapistleri, yoga eğitmenleri ve diğer sağlık profesyonelleri için idealdir. Ayrıca, kendi sağlıklarını iyileştirmek ve ailelerine yardımcı olmak isteyen bireyler de bu eğitimden faydalanabilirler.

Meridyen terapisi, stresi azaltmak, vücudu rahatlatmak, ağrıları hafifletmek, bağışıklık sistemi fonksiyonunu artırmak, hormonal dengesizlikleri düzeltmek, sindirim sorunlarını tedavi etmek ve daha birçok sağlık sorununa yardımcı olmak için kullanılır.

Meridyen terapisi uygulayıcı & uzmanlık eğitimi, profesyonel bir uygulayıcı olmak isteyenler veya kendileri ve aileleri için kullanmak isteyenler için idealdir. Bu eğitim, meridyen terapisi tekniklerini öğrenerek, sağlık ve refahınızı iyileştirmek için kendi kendinize de uygulayabilirsiniz.

MERİDYEN TERAPİSİ UYGULAYICI & UZMANLIK EĞİTİMİ

Eğitim hakkında ücretsiz bilgi almak için aşağıda bulunan formu doldur.

Hemen Başvur!

Diğer Eğitimler

Çocuklarda resim analizi ve psikolojik resim testleri eğitimi, çocukların zihinsel sağlığına dair önemli bilgiler sunan bir eğitim türüdür.


Eğitim sırasında, koçlar bireysel hedeflere odaklanarak, katılımcıların belirli alanlarda gelişmelerini sağlamak için kişiselleştirilmiş bir yaklaşım kullanırlar.


Düzenli olarak egzersiz yapmak, enerjinizi artırmanıza, stresi azaltmanıza ve zihninizi dinginleştirmenize yardımcı olur,pozitif enerjiyi artırır.


Enerjisel terapi, farklı enerji sistemlerini kullanarak insanların zihinsel, duygusal ve fiziksel sağlıklarını iyileştirmeyi amaçlayan .


Koku terapisi, bitki özleri ve uçucu yağlar gibi doğal kokular kullanarak fiziksel ve zihinsel sağlığı iyileştirmeyi amaçlayan bir terapi türüdür.


Qigong eğitimi insanlara sağlıklarını iyileştirmeleri, stresi azaltmaları ve enerji seviyelerini artırmaları için güçlü bir araç sunar.


Öğrenci koçluğu, öğrencilerin akademik başarılarını arttırmak ve kişisel gelişimlerini desteklemek amacıyla yapılan bir hizmettir.


Pozitif psikoloji, insanların yaşamlarındaki olumlu duyguları ve davranışları araştıran bir alan olarak tanımlanabilir.


EMDR terapisi, göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme terapisi olarak bilinir.


EMDR eğitimi, bu yöntemin nasıl uygulanacağı ve hangi durumlarda kullanılacağı hakkında detaylı bilgi verir.


Fito terapi, doğal ve bitkisel maddelerin kullanımı ile çeşitli sağlık problemlerinin tedavisine yardımcı olur.


İş güvenliği ve iş sağlığı eğitimi, tüm işyerlerinde gereklidir. Çalışanların sağlığı ve güvenliği için gerekli önlemleri almakla yükümlüdürler.


Doula eğitimi sertifika programı, doğum sonrası annelerin bakımı ve emzirme konusunda nasıl yardımcı olacakları konusunda bilgi sağlar.


Bebeklerde Emzirme Düzeni Süresi Doğru Emzirme Teknikleri Anneye ve Bebeğe Faydaları.


Eğitim, tamamen sunum yapma konusunda kendini geliştirmek isteyen katılımcılar için gerekli bilgi ve beceri kazandırmak.


Eğitimlere katılım için belirli bir gün ve saat sınırlaması yoktur. Dilediğiniz yer ve zamanda, internete bağlı olduğunuz tüm cihazlardan takip edebilirsiniz.


Davranışsal Finans eğitimi, yatırımcıların tüketicilerin klasik teorilerle belirlenemeyen davranışlarını incelemekte ve insan psikolojisinin etkilediği neden-sonuç ilişkisini


Bu eğitim, ISO 9001-2008 standardına uygun olarak kurulmuş sistemlerin denetimini gerçekleştirecek gerekli süreç ve esasları bilen iç tetkikçilerin yetiştirilmesini amaçlar.


Bu eğitimde kursiyerin  tüm sektörler için (6698 sayılı) Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uyum çalışmaları kapsamında bilinmesi gerekli


Eğitimi amacı;ı Psikoljik danışma alanının çatı yönetimi olan American Counseling Association (Amerika Psikolojik Danışma Derneği) başkanı