Uzaktan Eğitim
Katılım Belgesi

İnsan Kaynakları Özel Uzmanlık Eğitimi

Şirketlerin en önemli birimlerinden biri  olan İnsan Kaynakları, profesyonel iş süreçlerinin önemli bir parçasını oluşturmaktadır. İnsan Kaynakları Yönetici ve Uzmanları iş hayatında rekabet üstünlüğü sağlayarak verimliliği arttırmayı hedefler.

736 Değerlendirme

Şirketlerin en önemli birimlerinden biri  olan İnsan Kaynakları, profesyonel iş süreçlerinin önemli bir parçasını oluşturmaktadır. İnsan Kaynakları Yönetici ve Uzmanları iş hayatında rekabet üstünlüğü sağlayarak verimliliği arttırmayı hedefler. Bu amaç içinde fayda sağlayacak doğru personeli seçerek işe alım sürecini başlatır; performans ve personel yönetiminin sorumluluklarını yerine getirir.

İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı ile yönetim tekniklerine uygun olarak değişen insan kaynakları yönetiminin detaylarına eğitimlerde yer verilmektedir.

İnsan Kaynakları Nedir?

İnsan kaynakları; profesyonel iş süreçlerinin önemli bir parçasını oluşturan işe alım, performans yönetimi, personel yönetimi konularında  uzmanların olduğu, şirketin vizyon ve stratejisini belirleyen temel departmandır.

Programın Amacı

 Online İnsan Kaynakları Eğitimi ile amaç; insan kaynaklarının temel sürecini ve güncel yöntemleri adaylara en iyi şekilde teorik ve uygulamalı olarak vermektir.

  • Şirket yönetiminde yer alan orta ve üst düzey yöneticiler
  • İşveren veya işveren temsilcileri,
  • Kendisine bağlı personeli olan idareciler,
  • İnsan kaynakları yöneticileri ve uzmanları
  • İnsan kaynakları alanında kariyer planlayan öğrenci veya mezunlar
  • İşe alımlarda fark yaratmak isteyen yeni mezunlar
  • İnsan kaynakları uzmanı olup kendini geliştirmek isteyenler,
  • Muhasebe ve personel yönetimi birimlerinde çalışanlar
  • İnsan kaynakları yönetimine ilgi duyan ve bu alanda kariyer hedefleyen herkes katılabilir.

İnsan Kaynakları Eğitiminin İçeriği Nedir?

Online İnsan Kaynakları Eğitiminde amaç; alanında başarılı insan kaynakları uzmanları yetiştirmektir. Bu hedef doğrultusunda verilen eğitimlerde insan kaynakları yönetimi, planlama ve iş analizi, ücret yönetimi, işletmelerde yönetim ve temel kavramlar, performans yönetimi, ödüllendirme sistemi, işe alma, iş hukuku gibi konular yer alır.

İnsan Kaynakları Eğitiminin Avantajları

İnsan Kaynakları Yönetiminin tanımını yapabilir, ilkelerini öğrenirsiniz.

Planlama ve iş analizi süreci hakkında bilgi sahibi olursunuz.

İnsan kaynakları yönetimi, işlevleri hakkında detaylı bilgi sahibi olarak uygulamaları kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mülakatları en etkili şekilde yaparak karar sürecini kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Hizmet içi eğitim, kariyer planlama konularında bilgi sahibi olursunuz.

Ücret ve performans yönetimi konularında alt yapıya sahip olarak temel amaçları öğrenirsiniz.

Disiplin, çalışma ilişkileri konularında kendinizi geliştirebilirsiniz.

Eğitim Sonunda İnsan Kaynakları Eğitimi Sertifikamı Nerede Kullanabilirim?

Online İnsan Kaynakları Eğitimi’ni başarı ile bitiren adaylar insan kaynakları bölümleri, danışmanlık şirketleri, kamu kuruluşları, istihdam büroları ve özlük işlerinde insan kaynakları uzmanı olarak istihdam edilebilir.

İnsan Kaynakları Özel Uzmanlık Eğitimi

Eğitim hakkında ücretsiz bilgi almak için aşağıda bulunan formu doldur.

Hemen Başvur!

Diğer Eğitimler

Bahçıvanlık, bitkilerin yetiştirilmesi ve bakımının yapılması üzerine odaklanan bir meslektir. Bahçecilik eğitimi, bitkilerin bakımı, doğal çevrelerin.


Animasyon hazırlama eğitimi, öğrencilere farklı kariyer fırsatları da sunar. Animasyon sektörü, hızla büyüyen bir sektördür ve bu sektörde çalışmak.


Ayak refleksolojisi eğitimi, profesyonel bir uygulayıcı olarak çalışmak isteyenler veya kendileri veya aileleri için kullanmak isteyenler için idealdir


Tıbbi mümessillik, sağlık sektöründeki ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanması, satışı ve desteklenmesi işlevini yerine getiren bir meslektir.


Organik hayvancılık, hayvanların sağlığı ve refahıyla birlikte doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımını hedefleyen bir tarım uyg.


bebek masajı eğitimi, yeni doğan bebeklerin fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığına katkıda bulunur.


Arıcılık eğitimi, arıcılıkla ilgili birçok farklı kariyer seçeneği sunar. Arı kovanı sahibi olarak çalışabilir, bal üreticisi olarak çalışabilirsiniz.


Eczane yardımcılığı eğitimi, ilaçların düzenlenmesi, müşteri hizmetleri, ilaç stok yönetimi ve eczane işlemleri gibi konular.


Hasta ve yaşlı bakımı eğitimi, birçok farklı öğrenme yöntemi kullanabilir. Bazı eğitim programları, öğrencilere teorik bilgi verir.


Otel işletmeciliği eğitimi, birçok farklı öğrenme yöntemi kullanabilir. Bazı eğitim programları, öğrencilere teorik bilgi verir.


İlk yardım, beklenmedik bir sağlık durumunda hayat kurtarabilen önemli bir beceridir.İlk yardım eğitimi, riskleri ve önlemleri de kapsar.


Bu eğitimde, finansal tablo analizinin üç önemli boyutu olan finansal tabloların analize hazırlanması, mali analiz yöntemlerine uygun hesaplamaların yapılması ve elde edilen


Herhangi bir mezuniyet şartı ve ön koşulu olmayıp Türkiye ve Dünyanın her yerinden dileyen herkes bu eğitime başvuru yapabilir.


Bu programa katılan katılımcılar; kişisel antrenman programı hazırlama, performans koçluğu ve tüm spor dallarında kondisyonerlik


Sınav haftası bitiminde üniversite onaylı başarı sertifikanız hazırlanıp başvuru esnasında belirttiğiniz adrese gönderilir.


Herhangi bir mezuniyet şartı ve ön koşulu aranmayıp, Türkiye ve dünyanın her yerinden dileyen herkes bu eğitime başvuru yapabilir.


Dil ve Konuşma Bozuklukları tanıyabilme bilgisine, becerisine ve yetkinliğine sahip olabilmek.


Numeroloji, okültizme bağlı bir daldır. Sayıların ve harflerin anlamı olduğu konusunu irdeler. Bu yönteme göre, sayıların ve harflerin her birinin


Kuaförlük eğitimi kuaförün yapması gereken tüm işlemleri uygulamalı olarak görebilecekleri bir eğitim programından oluşmaktadır.


Yiyecek – İçecek sektöründe çalışan veya çalışmak isteyen kişilere yönelik hazırlandığı için öncelik işçi ve işverenlerin