Uzaktan Eğitim
Katılım Belgesi

Hamile Yogası Eğitimi

Doğum öncesi yoga eğitimi almak, hamilelik dönemini en iyi atlatmanın yoludur. Adayların meditasyon, rahatlama ve konsantre olma yeteneklerini geliştirebilir.

88 Değerlendirme

Eğitim İçeriği

  • Yoga ve Hamile Yogası geçmişi, amaçları, faydaları
  • Hamile Bedenini ve Anlamak
  • Temel Doğum Bilgisi
  • Nefes Egzersizleri ve Gevşeme Teknikleri
  • Hamile Yogasında Asanalar ve Çeşitlemeleri
  • Hamile Yogası Dersi Nasıl Olur?
  • Tüm Bu Bilgilerin Kullanıldığı Uygulamalı Derslerden Oluşan 18 Saatlik Süpervizyon

Bu Eğitimi Kimler Alabilir?

Doğum öncesi yoga eğitimi almak, hamilelik dönemini en iyi atlatmanın yoludur. Adayların meditasyon, rahatlama ve konsantre olma yeteneklerini geliştirebilir. Nefes egzersizleri, kasılmaların ağrılarını yönetmede yardımcı olabilir.

Doğum deneyimi utangaç olmayı gerektirmez. Vücudunuzu tanımanın ve doğum yapma yeteneğinize güven oluşturma zamanı. Yoga öğrencileri ve öğretmenleri, toplumda epidural anestezi ve sezaryen gibi müdahalelere eğilim olmasına rağmen, kadınların doğal ve sağlıklı bir şekilde doğurma konusunda doğuştan gelen

Hiç yoga yapmadıysanız veya hamileliğinizden önce çok az egzersiz yaptıysanız, hamileyken sadece doğum öncesi yoga yapmalısınız.

Hamileliğinizden önce de güçlü bir yoga uygulamanız varsa, ilk üç aylık döneminizden sonra değişikliklerle oldukça kuvvetli bir uygulamaya devam edebilirsiniz.

Doğum Eğitimi

Bu eğitime kadına ait her şey ve ‘’Anne’nin gerçekte ne anlama geldiğini benimsemek isteyenler, topluluğundaki kadınlara bilgi ve güçlendirme sağlayacak bilgilere sahip olmak isteyenler, anneliğe hazırlananlar, sağlık çalışanları ya da konuyu öğrenmek isteyen herkes katılabilir.

Aklınızda annelik ve annelerle bağ kurmak ve yaşamlarında fark yaratmak varsa bu program tam size göre!

Hamile Yogası Eğitimi

Eğitim hakkında ücretsiz bilgi almak için aşağıda bulunan formu doldur.

Hemen Başvur!

Diğer Eğitimler

Çocuklarda resim analizi ve psikolojik resim testleri eğitimi, çocukların zihinsel sağlığına dair önemli bilgiler sunan bir eğitim türüdür.


Eğitim sırasında, koçlar bireysel hedeflere odaklanarak, katılımcıların belirli alanlarda gelişmelerini sağlamak için kişiselleştirilmiş bir yaklaşım kullanırlar.


Düzenli olarak egzersiz yapmak, enerjinizi artırmanıza, stresi azaltmanıza ve zihninizi dinginleştirmenize yardımcı olur,pozitif enerjiyi artırır.


Meridyen terapisi uygulayıcı & uzmanlık eğitimi, profesyonel bir uygulayıcı olmak isteyenler veya kendileri ve aileleri için kullanmak isteyenler.


Enerjisel terapi, farklı enerji sistemlerini kullanarak insanların zihinsel, duygusal ve fiziksel sağlıklarını iyileştirmeyi amaçlayan .


Koku terapisi, bitki özleri ve uçucu yağlar gibi doğal kokular kullanarak fiziksel ve zihinsel sağlığı iyileştirmeyi amaçlayan bir terapi türüdür.


Qigong eğitimi insanlara sağlıklarını iyileştirmeleri, stresi azaltmaları ve enerji seviyelerini artırmaları için güçlü bir araç sunar.


Öğrenci koçluğu, öğrencilerin akademik başarılarını arttırmak ve kişisel gelişimlerini desteklemek amacıyla yapılan bir hizmettir.


Pozitif psikoloji, insanların yaşamlarındaki olumlu duyguları ve davranışları araştıran bir alan olarak tanımlanabilir.


EMDR terapisi, göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme terapisi olarak bilinir.


EMDR eğitimi, bu yöntemin nasıl uygulanacağı ve hangi durumlarda kullanılacağı hakkında detaylı bilgi verir.


Fito terapi, doğal ve bitkisel maddelerin kullanımı ile çeşitli sağlık problemlerinin tedavisine yardımcı olur.


İş güvenliği ve iş sağlığı eğitimi, tüm işyerlerinde gereklidir. Çalışanların sağlığı ve güvenliği için gerekli önlemleri almakla yükümlüdürler.


Doula eğitimi sertifika programı, doğum sonrası annelerin bakımı ve emzirme konusunda nasıl yardımcı olacakları konusunda bilgi sağlar.


Bebeklerde Emzirme Düzeni Süresi Doğru Emzirme Teknikleri Anneye ve Bebeğe Faydaları.


Eğitim, tamamen sunum yapma konusunda kendini geliştirmek isteyen katılımcılar için gerekli bilgi ve beceri kazandırmak.


Eğitimlere katılım için belirli bir gün ve saat sınırlaması yoktur. Dilediğiniz yer ve zamanda, internete bağlı olduğunuz tüm cihazlardan takip edebilirsiniz.


Davranışsal Finans eğitimi, yatırımcıların tüketicilerin klasik teorilerle belirlenemeyen davranışlarını incelemekte ve insan psikolojisinin etkilediği neden-sonuç ilişkisini


Bu eğitim, ISO 9001-2008 standardına uygun olarak kurulmuş sistemlerin denetimini gerçekleştirecek gerekli süreç ve esasları bilen iç tetkikçilerin yetiştirilmesini amaçlar.


Bu eğitimde kursiyerin  tüm sektörler için (6698 sayılı) Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uyum çalışmaları kapsamında bilinmesi gerekli