Uzaktan Eğitim
Katılım Belgesi

Eczane Teknikerliği Eğitimi

Bu eğitimle eczane işleyiş bilgilerinin öğrenmesi sağlanacaktır. Teorik olarak birçok konuda teknik bilgilerle verilecektir.

100 Değerlendirme

Eczane Teknikerliği Eğitimi'ne Kimler Katılabilir?

Bu eğitimhiçbir tecrübesi olmadığı halde eczanede çalışmak isteyen ve eczanede çalışma konusunda fikir sahibi olmak isteyen herkese açıktır. Bu eğitim sonrasında eczanede çalışmak isteyen bir kişi, eczane işleyişi ile alakalı genel bilgilere sahip olup daha sonrası  tecrübe ile pratikleşecektir.

Eczane Teknikerliği Eğitimi Sertifika Eğitimi İçeriği Nasıldır?

Bu eğitimle  eczane işleyiş bilgilerinin öğrenmesi sağlanacaktır. Teorik olarak birçok konuda teknik bilgilerle verilecektir.

Eczane Teknikerliği Eğitimi Neler Kazandırır?

Sağlık sektöründe olması nedeniyle ayrıca, insanlara fayda sağlayan bir söktör olan eczaneler bu eğitimi almış kişilere personel seçiminde öncelik sağlar.

Bu eğitimi almadan eczane çalışanını yetiştirmek uzun dönem almaktadır.

Bu eğitimle birey birçok işleyiş konusunda eczacısının yükünü alabileceği gibi çalışma ortamında da diğer personellere göre bilgi birikimi ile kendisini gösterebilecektir.

Eczane Teknikerliği Sertifika Programı

Eczane teknikerliği son yıllarda önemi anlaşılan, algısı ve konumu yerleşmiş sağlık sektöründe nitelikli personel arayışı bulunan bir meslektir.

Eczacı yardımcı personeli olarak adlandırabileceğimizbu pozisyonun görevlerini aşağıdaki gibi özetleyebiliriz:

  • Hastanın talep ettiği reçetedeki ilaçları sunmak,
  • Reçetesiz alınan ilaçlar hakkında hastaya bilgi verirmek,
  • Gerektiği durumda hastanın tansiyonunu ölçmek,
  • İlaçların son kullanma tarihleriyle ilgili her daim takipte kalmak,
  • Eczacı gözetiminde ilaç siparişlerini verirmek,
  • Eczanenin faturalama, fiş ve cari süreçleriyle ilgili ön muhasebe işlerine yapmak,
  • İlaç raflarını hijyenik olarak düzenlemek
  • Bilgisayar office yazılımları üzerinde ihtiyaç olması halinde gerekli çalışmaları yapmak.

Eczacı Teknikeri olmak isteyen adaylar online eğitim programımızı tamamlayıp, aday katılımcıya özel onaylanarak düzenlenmiş ve kargolanmış sertifikanın kendilerine ulaşmasıyla eczanelere iş başvurusunda bulunabilirler.

 

Eczane Teknikerliği Eğitimi

Eğitim hakkında ücretsiz bilgi almak için aşağıda bulunan formu doldur.

Hemen Başvur!

Diğer Eğitimler

Bahçıvanlık, bitkilerin yetiştirilmesi ve bakımının yapılması üzerine odaklanan bir meslektir. Bahçecilik eğitimi, bitkilerin bakımı, doğal çevrelerin.


Animasyon hazırlama eğitimi, öğrencilere farklı kariyer fırsatları da sunar. Animasyon sektörü, hızla büyüyen bir sektördür ve bu sektörde çalışmak.


Ayak refleksolojisi eğitimi, profesyonel bir uygulayıcı olarak çalışmak isteyenler veya kendileri veya aileleri için kullanmak isteyenler için idealdir


Tıbbi mümessillik, sağlık sektöründeki ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanması, satışı ve desteklenmesi işlevini yerine getiren bir meslektir.


Organik hayvancılık, hayvanların sağlığı ve refahıyla birlikte doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımını hedefleyen bir tarım uyg.


bebek masajı eğitimi, yeni doğan bebeklerin fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığına katkıda bulunur.


Arıcılık eğitimi, arıcılıkla ilgili birçok farklı kariyer seçeneği sunar. Arı kovanı sahibi olarak çalışabilir, bal üreticisi olarak çalışabilirsiniz.


Eczane yardımcılığı eğitimi, ilaçların düzenlenmesi, müşteri hizmetleri, ilaç stok yönetimi ve eczane işlemleri gibi konular.


Hasta ve yaşlı bakımı eğitimi, birçok farklı öğrenme yöntemi kullanabilir. Bazı eğitim programları, öğrencilere teorik bilgi verir.


Otel işletmeciliği eğitimi, birçok farklı öğrenme yöntemi kullanabilir. Bazı eğitim programları, öğrencilere teorik bilgi verir.


İlk yardım, beklenmedik bir sağlık durumunda hayat kurtarabilen önemli bir beceridir.İlk yardım eğitimi, riskleri ve önlemleri de kapsar.


Bu eğitimde, finansal tablo analizinin üç önemli boyutu olan finansal tabloların analize hazırlanması, mali analiz yöntemlerine uygun hesaplamaların yapılması ve elde edilen


Herhangi bir mezuniyet şartı ve ön koşulu olmayıp Türkiye ve Dünyanın her yerinden dileyen herkes bu eğitime başvuru yapabilir.


Bu programa katılan katılımcılar; kişisel antrenman programı hazırlama, performans koçluğu ve tüm spor dallarında kondisyonerlik


Sınav haftası bitiminde üniversite onaylı başarı sertifikanız hazırlanıp başvuru esnasında belirttiğiniz adrese gönderilir.


Herhangi bir mezuniyet şartı ve ön koşulu aranmayıp, Türkiye ve dünyanın her yerinden dileyen herkes bu eğitime başvuru yapabilir.


Dil ve Konuşma Bozuklukları tanıyabilme bilgisine, becerisine ve yetkinliğine sahip olabilmek.


Numeroloji, okültizme bağlı bir daldır. Sayıların ve harflerin anlamı olduğu konusunu irdeler. Bu yönteme göre, sayıların ve harflerin her birinin


Kuaförlük eğitimi kuaförün yapması gereken tüm işlemleri uygulamalı olarak görebilecekleri bir eğitim programından oluşmaktadır.


Yiyecek – İçecek sektöründe çalışan veya çalışmak isteyen kişilere yönelik hazırlandığı için öncelik işçi ve işverenlerin