Uzaktan Eğitim
Katılım Belgesi

Aşçılık Eğitimi Sertifika Kursu

Günlük olarak  pişirilmesi gereken yiyecekleri, belli bir plan içinde bilgi ve becerisini kullanarak hijyen kurallarına uygun olarak

735 Değerlendirme

Aşçılık Eğitimi Sertifika Kursu

Günlük olarak  pişirilmesi gereken yiyecekleri, belli bir plan içinde bilgi ve becerisini kullanarak hijyen kurallarına uygun olarak servise hazır hale getiren kişidir. Aşçılık eğitimi de bu işi yapan kişinin donanımlı hale gelmesi için yapılan eğitim kursudur.

Aşçılık eğitimi oldukça geniş bir eğitim olup, içerisinde sulu yemekler, fırın yemekleri, etli yemekler, sebze yemekleri, tatlı yemekler ve içecekler gibi eğitim bölümleri bulunmaktadır. Aşçılık eğitimi kursunu tamamlayıp başarı ile bitiren kursiyerler üniversite onaylı aşçılık eğitimi sertifikası almaya hak kazanırlar. Aşçılık eğitimi sertifikası 2224 saattir.


Aşçılık eğitimi sertifika kursu online ortamda gerçekleştirilmektedir. Online aşçılık eğitimini istediğiniz yerden istediğiniz kadar eğitime katılabilirsiniz.

Aşçılık Eğitimini Almak İsteyenlerin Özellikler Nelerdir?


Aşçılık eğitimini almak isteyen kursiyerler  yemekle ilgili konulara ilgi duyan, bedence güçlü ve sağlıklı, tat ve koku alma duyumları gelişmiş, temiz, titiz, sorumlu, hızlı hareket edebilen kişiler olmaları gerekir.

 

Aşçılık Eğitimine Kimler Katılabilir?


Aşçılık eğitimine; aşçılık mesleğine ilgi duyan herkes katılabilir.

· Aşçılığa ilgi duyanlar ve meslek edinmek isteyenler,

· Kendini aşçılık mesleğinde geliştirmek isteyenler,

· Yemek yapmaktan keyif alan ve mutfakta vakit geçirmeyi sevenler katılabilir.


 

 

 

 

Aşçılık Eğitimi Sertifika Kursu

Eğitim hakkında ücretsiz bilgi almak için aşağıda bulunan formu doldur.

Hemen Başvur!

Diğer Eğitimler

Bahçıvanlık, bitkilerin yetiştirilmesi ve bakımının yapılması üzerine odaklanan bir meslektir. Bahçecilik eğitimi, bitkilerin bakımı, doğal çevrelerin.


Animasyon hazırlama eğitimi, öğrencilere farklı kariyer fırsatları da sunar. Animasyon sektörü, hızla büyüyen bir sektördür ve bu sektörde çalışmak.


Ayak refleksolojisi eğitimi, profesyonel bir uygulayıcı olarak çalışmak isteyenler veya kendileri veya aileleri için kullanmak isteyenler için idealdir


Tıbbi mümessillik, sağlık sektöründeki ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanması, satışı ve desteklenmesi işlevini yerine getiren bir meslektir.


Organik hayvancılık, hayvanların sağlığı ve refahıyla birlikte doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımını hedefleyen bir tarım uyg.


bebek masajı eğitimi, yeni doğan bebeklerin fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığına katkıda bulunur.


Arıcılık eğitimi, arıcılıkla ilgili birçok farklı kariyer seçeneği sunar. Arı kovanı sahibi olarak çalışabilir, bal üreticisi olarak çalışabilirsiniz.


Eczane yardımcılığı eğitimi, ilaçların düzenlenmesi, müşteri hizmetleri, ilaç stok yönetimi ve eczane işlemleri gibi konular.


Hasta ve yaşlı bakımı eğitimi, birçok farklı öğrenme yöntemi kullanabilir. Bazı eğitim programları, öğrencilere teorik bilgi verir.


Otel işletmeciliği eğitimi, birçok farklı öğrenme yöntemi kullanabilir. Bazı eğitim programları, öğrencilere teorik bilgi verir.


İlk yardım, beklenmedik bir sağlık durumunda hayat kurtarabilen önemli bir beceridir.İlk yardım eğitimi, riskleri ve önlemleri de kapsar.


Bu eğitimde, finansal tablo analizinin üç önemli boyutu olan finansal tabloların analize hazırlanması, mali analiz yöntemlerine uygun hesaplamaların yapılması ve elde edilen


Herhangi bir mezuniyet şartı ve ön koşulu olmayıp Türkiye ve Dünyanın her yerinden dileyen herkes bu eğitime başvuru yapabilir.


Bu programa katılan katılımcılar; kişisel antrenman programı hazırlama, performans koçluğu ve tüm spor dallarında kondisyonerlik


Sınav haftası bitiminde üniversite onaylı başarı sertifikanız hazırlanıp başvuru esnasında belirttiğiniz adrese gönderilir.


Herhangi bir mezuniyet şartı ve ön koşulu aranmayıp, Türkiye ve dünyanın her yerinden dileyen herkes bu eğitime başvuru yapabilir.


Dil ve Konuşma Bozuklukları tanıyabilme bilgisine, becerisine ve yetkinliğine sahip olabilmek.


Numeroloji, okültizme bağlı bir daldır. Sayıların ve harflerin anlamı olduğu konusunu irdeler. Bu yönteme göre, sayıların ve harflerin her birinin


Kuaförlük eğitimi kuaförün yapması gereken tüm işlemleri uygulamalı olarak görebilecekleri bir eğitim programından oluşmaktadır.


Yiyecek – İçecek sektöründe çalışan veya çalışmak isteyen kişilere yönelik hazırlandığı için öncelik işçi ve işverenlerin